Hledáme kolegy!

Máme mnoho plánů, posouváme se neustále dopředu a to znamená, že do našeho týmu potřebujeme zkušené kolegy. Proto pokud máš cit pro zodpovědnost, práce ti není cizí a hledáš firmu, která má budoucnost s možností karierního růstu, tak budeme rádi když se nám ozveš!

Aktuálně volné pozice

Práce ve skladu

Na pozici skladníka hledáme kolegy a kolegyně!


Je možné zvolit z několika variant úvazku:

  • hlavní pracovní poměr
  • zkrácený úvazek (několik dní v týdnu)
  • dohoda o provedení práce (brigáda)


Práce spočívá především v balení zásilek pro internetový eshop, obdržíte tedy mobilní telefon se čtečkou čárových kódu, který Vás bude navigovat na pozice ve skladu, ze kterých budete pickovat zboží, následně po vypickování všech položek zabalíte zboží do balíku a polepíte adresním štítkem, který Vám vyjede z tiskárny.

V menší míře se budete věnovat i vybalování zboží od dodavatelů a dalším práci ve skladu.

Práce je vhodná pro muže i ženy. Budete se pohybovat poměrně hodně po skladu a budete manipulovat se zbožím, obvykle o hmotnosti do 3 kilogramů, ale není vyloučeno i zboží o hmotnosti 20 kg (je ho však nesrovnatelně méně). Z důvodu fyzické náročnosti je práce vhodná především pro mladší lidi.

Pracovní doba je od PO-PÁ od 6:30 hod. do 14:30 hod., v případě brigády či zkráceného úvazku se domluvíme individuálně.


Požadujeme jen chuť do práce a spolehlivost. V případě zájmu prosím klikněte na tlačítko "Mám zájem" a vyplňte kontaktní formulář. 

Více informací Vám sdělíme skrze email a případný pracovní pohovor.

Mám zájem!

O firmě

Naše firma nese název INVITAL Aqua s.r.o. a vznikla v roce 2014, ale již před rokem 2014 však byla vedena ve formě fyzické osoby. Hlavním předmětem naší firmy je online prodej v oboru chovatelských potřeb. Aktuálně dodáváme zboží zákazníkům ve střední Evropě, především v České republice, Slovenské republice a v Polsku.
Stejně jako naše firma je i náš firemní kolektiv mladý, průměrný věk se pohybuje kolem 28 let.

Kde nás najdete

Sídlíme v Opavě v Městských sadech, zhruba 1 minutu chůze od stejnojmenné autobusové zastávky. Před osobní návštěvou nám prosím nejdříve napište a domluvte si schůzku, využít můžete kontaktní formulář zde.

Mám zájem o poziciOdesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Správce os. údajů je INVITAL aqua s.r.o., IČO 02779897. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).

V roce 2019 INVITAL Aqua s.r.o.